I přes to že celá situace je pro nás všechny velmi deprimující, musíme věřit, že stav nouze a vládní opatření nebudou mít dlouhého trvání, a že budeme moci po skončení této situace opět společně volně žít své životy, potkávat se se svými rodinami, chodit do zaměstnání, do škol, sportovat, nebo posedět se svými přáteli v některé z restaurací v naší obci.

Proto Vás prosím – dodržujte všechna nařízení, o kterých Vás informujeme prostřednictvím našich webových stránek, minimálně však základní hygienická pravidla. Tedy především mytí rukou vodou a mýdlem nebo použití dezinfekce.

V předchozích týdnech jste obdrželi stolní kalendář s tématem „Tršicko – stále stejné, přesto jiné“. Věřím, že se Vám kalendář s tímto tématem líbí a rád bych poděkoval za spolupráci při zhotovení paní Svrčkové a všem, kteří poskytli fotografie k použití do kalendáře. Pokud jste kalendář nedostali, můžete si jej po skončení vládních opatření vyzvednout na obecním úřadě v Tršicích.

Další informace o dění v naší obci naleznete v následujících článcích našeho zpravodaje, nebo popřípadě na našich webových stránkách, kam jsou všechny informace průběžně vkládány. 

Doufám tedy, že informace budou pro Vás přínosné a zajímavé, a že v dalším vydání našeho zpravodaje Vás již budeme moci informovat o tom při jaké kulturní akci se společně opět setkáme. 

Na závěr mého úvodního slova Vám přeji pevné zdraví v těchto těžkých chvílích, případné negativní výsledky testů, klidný přechod z letního času na zimní a děkuji za Váš čas strávený přečtením tohoto článku.

Pavel Kováček, starosta obce