Hlavního pořadatelství se zhostili místní tenisový nadšenci Přema Klas a Laďa Luža, občerstvení zajistil p. Vachler se svým týmem ze Sklenářovy stodoly, o připravenost a řádné prolití kurtů samotné deštivé sobotní počasí.

Počet účastníků se ustálil na čísle 16 (14 mužů a 2 ženy), kromě domácích favoritů přijeli tenisté z Čekyně, Zábeštní Lhoty a Přerova.

Po úvodním a uvítacím slovu pořadatele pozdravil všechny přítomné i pan starosta Kováček (jeden z favoritů klání) a po přednesených pravidlech a losování dvojic do promiskuitního prvního kola se začal hrát tenis vysoké úrovně s plným nasazením všech hráčů.

Sluníčko svítilo, vítr jen tak jemně vál, nálada byla výborná a rodinní příslušníci hráčů celou dobu fandili svým želízkům v ohni.

Po odehrátí první časti (promiskuitní), kdy počítač vylosoval pokaždé jiného spoluhráče i protihráče, se oddělilo zrno od plev a vytvořily se dvě stálé skupiny (finálová a o umístění), tady už byly dvojice trvalé a hrál ve skupině každý s každým.

Po velmi fyzicky náročných zápasech a někdy i světových výměnách, byla v odpoledních hodinách známa dvojice celkových vítězů, jimiž se ve 4. ročníku stali Laďa Luža a Kamil Chamlar. Gratulujeme.

Poté už jen následovalo vyhlášení výsledků a předání hodnotných cen.

Děkujeme pořadatelům i účastníkům za možnost strávit sportovně-kulturní neděli a těšíme se za rok na jubilejní pátý ročník.