1. přípravné okrskové kolo v basketbalu hochů a dívek 12. 12. a 13. 12. 2018 Velký Újezd

V přípravném kole basketbalových turnajů škol, konaném v tělocvičně na ZŠ ve Velkém Újezdě jsme nedopadli právě nejlépe. Mladší i starší žáci a žákyně si poprvé po prázdninách mohli vyzkoušet svoje dosavadní dovednosti z tohoto sportu a mohli tu srovnat svoje herní zkušenosti s ostatními družstvy z Velké Bystřice, Velkého Týnce a Velkého Újezdu.

Všechna odehraná utkání byla napínavá, a i když nám chyběla koncovka a troška štěstí při střelbě, odnesli si hoši i dívky z turnaje řadu nových zkušeností. V celkovém hodnocení jsme obsadili tři 4. místa a jedno 3. místo, kdy se starším žákům podařilo porazit žáky z Velké Bystřice.

Do dalších turnajů, které se budou konat ve Velké Bystřici a Velkém Týnci po Vánocích, máme však spoustu práce, abychom naše skóre zlepšili.

2. přípravné okrskové kolo v basketbalu hochů a dívek 6. 2. a 7. 2. 2019 Velký Týnec

V druhém přípravném kole basketbalového turnaje škol, konaném v tělocvičně na ZŠ ve Velkém Týnci se oproti minulému turnaji zlepšili převážně mladší žáci. Velký pokrok byl vidět však i u děvčat. Jejich turnaje byli velmi napínavé a vyrovnané. Chyběla jim však koncovka a troška štěstí ve střelbě na koš.

V celkovém hodnocení jsme obsadili tři 4. místa a jedno 3. místo, kdy se mladším žákům podařilo porazit žáky z Velkého Újezda.

V posledním turnaji o postup do okresního kola věřím, že děvčata i kluci pochytili taktiku jak na soupeře a že se v žebříčku posunou o něco výše.

3. poslední přípravné okrskové kolo v basketbalu hochů a dívek 6. 3. a 7. 3. 2019 Velká Bystřice

Ve třetím přípravném kole basketbalového turnaje škol, konaném v tělocvičně na ZŠ ve Velké Bystřici byli všechny turnaje velmi vyrovnané a napínavé.

V celkovém hodnocení jsme obsadili dvě 4. místa a dvě 3. místa, kdy se mladším žákům a žákyním podařilo porazit žáky z Velkého Újezda.

Žákům se turnaj moc líbil, a i když nepostoupili do okresního kola, byli rádi, že mohli vyzkoušet svoje dovednosti proti jiným hráčům z okolních škol