Florbal mladších žáků

Dne 13. 11. 2019 jsme vyrazili se žáky šestého a sedmého ročníku na dlouho očekávaný florbalový turnaj na ZŠ Milady Petřkové ve Velké Týnci. Na turnaj jsme odjížděli s velkými ambicemi, kluci pilně trénovali jak v hodinách tělocviku, tak na kroužku florbalu. Dva zápasy jsme jednoznačně vyhráli 3:1. V posledním zápase to bylo napínavé až do konce. V průběhu druhé poloviny jsme vedli 1:0 v poslední minutě, avšak žáci se ZŠ Holice vyrovnali a o vítězi rozhodlo až prodloužení. Nakonec se podařilo skórovat našim soupeřům. Pro kluky byl výsledek velkým zklamáním. Další turnaj však sehrají po Vánocích a věřím, že tentokrát to vyjde. Nejlepšími střelci byl Jakub Zelinka a Vojtěch Mádr.

V celkovém pořadí kluci nakonec obsadili 2. místo.

Vložený obrázek

Florbal starší žáci

Starší žáci vyrazili reprezentovat naši školu o něco dříve,a to 7. listopadu opět na ZŠ Milady Petřkové ve Velkém Týnci, kde sehráli zápasy se stejnými družstvy jako mladší žáci. Stejně jako mladší žáci obsadili 2. místo. Nejlepšími florbalisty byli žáci z Velkého Újezdu.

Florbal ČEPS CUP

V úterý 12. listopadu vyrazili reprezentovat naši školu i žáci z I. stupně do Dolan na tamější školu. Sehráli tu zápasy se ZŠ Libavá, ZŠ Dolany, ZŠ Šternberk a ZŠ Velký Újezd. Žákům se podařila porazit jen soupeře ze ZŠ Libavá a obsadili tak krásné 4. místo.

Chlapcům se turnaje velice líbili, odnesli si z nich řadu nových zkušeností a chuť se zlepšovat. Už teď se těší na další turnaje.