V pátek 27. 11. 2020 jsme se sešli se starostou obce panem Pavlem Kováčkem, ředitelkou naší školy paní Andreou Teplou a předsedkyní kulturní komise paní Danielou Nucovou abychom aspoň v komorním prostředí letošní vánoční strom rozsvítili. V 17 hodin zaznělo z obecního rozhlasu několik koled a přání pro nadcházející adventní období. Snad vám všem udělalo radost.

Vložený obrázek

A teď ještě přání od účastníků.


Pavel Kováček, starosta obce

Milí spoluobčané, milé děti,

přeji Vám krásné prožití adventního času, bez žádných zdravotních či jiných komplikací, klidné prožití vánočních svátků se svými rodinami a hodně zdraví v novém roce.

Věřím, že při dalším rozsvícením vánočního stromečku se již budeme moci společně setkat při zpívání vánočních písní a u dobrého punče.


Andrea Teplá, ředitelka Základní a mateřské školy

Vážení tršičtí občané, milé děti, 

v rámci dnešního rozsvícení vánočního stromu přeji vám všem krásný adventní čas, pohodové Vánoce v rodinném kruhu a kupu zdraví do nového roku.


Daniela Nucová, předsedkyně kulturní komise

Období adventu a konce kalendářního roku mnozí z nás berou jako období, kdy se snažíme být milejší, vstřícnější i štědřejší, než jindy.

Na nás ženách většinou leží příprava jednoho z nejkrásnějších svátků v roce. Celý kolotoč příprav, nakupování, zdobení, pečení a vaření pro naše nejbližší. Přeji nám všem, abychom jej v letošním roce zvládly v co největším klidu a pohodě.

Mužům přeji do nového roku více trpělivosti, tolerance a pravého gentlemanství, které se z dnešní doby začíná pomalu vytrácet.  

Dětem přeji, aby jim předvánoční čas rychle uběhl a pod stromečkem našli, to co si přáli.

Chtěla bych poděkovat těm, kteří se podíleli na přípravě vánočních ozdob a pomohli nám ozdobit vánoční stromeček.

Přeji Vám všem pěkný advent, klidné svátky a mnoho štěstí, zdraví a úspěchů do nového roku 2021.