Hernička je zřízena za podpory obce Tršice a některé hračky donesly maminky po svých dětech. 

Páteční dopoledne ve fitness centru patří dětem. Od 9:30 do 11 hodin se zde setkávají maminky se svými dětmi (někdy se nám setkání protáhne i do 11:30 😊). Komunitní pracovnice pro obec Tršice se na každé setkání snaží připravit malý program, při kterém s dětmi vyrábíme a malujeme. Rozvíjíme tedy jejich kreativitu a jemnou motoriku. S dětmi jsme společně například malovali na sádrové halloweenské odlitky a malovali jsme dýni. Před Vánoci jsme s dětmi zdobili perníčky a malovali na vánoční sádrové odlitky. Po novém roce jsme se opět sešli a společně jsme vyrobili 3 krále.

Vložený obrázek

Výtvarné potřeby jako jsou barvy, štětce, lepidla, barevné papíry apod. jsme mohli pořídit díky finanční podpoře MAS Bystřička o.p.s.

Pokud nám přeje počasí, snažíme se s dětmi trávit čas venku – jdeme na procházku, pokud nasněží, tak bobujeme. 

V následujícím období máme v plánu také malý dětský karneval, kde budeme společně tancovat, malovat si a hrát. Jakmile začne být venku hezky a teplo, přesuneme se ven. Venku mimo jiné využijeme multifunkční hřiště a společně budeme s dětmi rozvíjet jejich sportovní dovednosti. Všechny akce, které plánujeme jsou dostupné na fb stránkách https://www.facebook.com/groups/753581779310855/.