K vidění byly alba známek, pohlednice, turistické známky, panenky, autíčka, sloni, předměty s motivy koček, porcelánové náprstky, prasátka všech velikostí, pivní tácky apod.

 V naší obci i v okolí se najde mnoho sběratelů, kteří doma hýčkají své „poklady“. Je to pěkný a zajímaný koníček, který umí udělat hodně radosti. Chtěly bychom všem, kdo byli ochotni nezištně sbírkové předměty zapůjčit, velice poděkovat. 

Návštěvnost byla hojná a přivítali jsme návštěvníky i ze vzdálenějších míst. Věříme, že jsme projíždějícím turistům příjemně zpestřili přestávku v jejich putování a že se příště zase na chvíli zastaví. Místní obyvatelé všech generací přivedli i své příbuzné nebo známé. Za přízeň jim děkujeme a doufáme, že nám ji i v budoucnu zachovají.

Již nyní je v prostorách muzea připravena další výstavka. Tentokrát je to ve spolupráci s Muzeem hraček v Hulíně. Prostřednictvím oděvů a hraček vás zavedeme do světa maminek a dětí minulého století. Otevřeno bude každou neděli, v době od 14 do 16 hodin. Můžete si tak zpestřit nedělní procházku až do konce listopadu. Rádi vás přivítáme.

Vložený obrázek