Olympijský víceboj je každoročně organizovaná akce, která klade důraz na všestrannost sportovců a nabízí jim možnost ukázat své dovednosti v různých atletických disciplínách. Pro žáky ZŠ Tršice to byla skvělá příležitost nejen pro sportovní sebevyjádření, ale i pro posílení týmového ducha a reprezentaci své školy.

Vložený obrázek

Žáci ZŠ Tršice se v Olomouci neztratili a předvedli výjimečné výkony, které jim zajistily pozornost publika i uznání oponentů. Ve švihadle se naši sportovci umístili na předních příčkách, což dokazuje jejich skvělou techniku a vytrvalost. Tato disciplína vyžaduje nejen fyzickou kondici, ale i koordinaci a rytmus, a naši žáci prokázali, že mají v těchto oblastech silné základy.

V disciplíně hod medicinbalem žáci ZŠ Tršice také excelovali, přičemž jeden z našich závodníků dosáhl jednoho z nejdelších hodů celého dne. Hod medicinbalem testuje sílu, techniku a schopnost generovat rychlost, a naši žáci ukázali, že mají v těchto oblastech významné schopnosti.

Sed-lehy, disciplína oceňující core sílu a výdrž, byla další oblastí, ve které naši studenti zazářili. Díky pravidelnému tréninku a motivaci dosáhli výsledků, které mnohé překvapily.

Závěrečnou disciplínou byl trojskok, kde naši závodníci kombinovali sílu, obratnost a techniku, aby dosáhli co nejlepších výsledků. Zde opět naši studenti ukázali, že jsou schopni konkurovat i velmi silným soupeřům.

Účast žáků ZŠ Tršice na Olympijském víceboji v Olomouci byla nejen ukázkou jejich sportovních schopností, ale i jejich odhodlání a týmového ducha. Výborné výsledky v disciplínách švihadlo, hod medicinbalem, sed-lehy a trojskok jsou důkazem, že důkladná příprava, zapojení a podpora ze strany trenérů a učitelů jsou klíčem k úspěchu. Tento den byl pro žáky ZŠ Tršice nezapomenutelným zážitkem a motivací do dalších sportovních výzev.